26. 12. 2021 V souldu s pravidly WWFF byla oficiálně zrušena tolerance 200m vzdálenosti od území OKFF.

17. 4. 2021 - Přidáno 200 nových OKFF referencí a vytvořen i nový GPX soubor. Stejně jako loni
musím moc poděkovat Pavlovi - OK1VEI za velkou pomoc s přípravou nových referencí včetně dohledání všech potřebných souřadnic a odkazů.

Mapu OKFF připravuji novou, tak prosí o tpělivost odkaz na ni je v levém menu a taky tady https://mapy.cz/s/jorubogure :).

Pokud objevíte v seznamu či GPX souboru nějakou chybu dejte mi prosím vědět emailem Alena - OK2APY


16.9. 2020 - Dnes ráno nás opustil po těžké nemoci Láďa Vondrák, OK1FRT - celoživotní QRPista, duše Radiooamatérské cykloexpedice OK1RCX a nadšený aktivátor SOTA a OKFF. Věnujte mu tichou vzpomínku...

Od 1.3.2020 máme 225 nových OKFF, vše je již nyní (28.2.2020 21:00) přidáno do všech seznamů a map a je i vytvořen nový GPX soubor, který najdete na těchto stránkách v sekci download. Opět musím moc poděkovat Pavlovi - OK1VEI za velkou pomoc s přípravou nových referencí včetně dohledání všech potřebných souřadnic a odkazů.
Pokud objevíte v seznamu či GPX souboru nějakou chybu dejte mi prosím vědět emailem Alena - OK2APY

Setkání v Holicích je za námi, moc děkuju všem, kteří přišli :) Největší dík patří Pavlovi - OK1VEI, který převzal veškerou agendu s nahráváním logů (a že jich není málo)...

Pro ty které zajímala informace od Dannyho ON4VT ji napíšu i sem....

Belgičtí radioamatéři budou ve dnech 6., 7. a 8. září aktivovat tzv. "multiple" reference na pobřeží severního moře, jedná se o ONFF, BCA (hrady a zámky) a belgické majáky, určitě budou posílat i pěkné QSL lístky a budou ke stažení i diplomy.
Pozvánka je tady


Jestli jste aktivními lovci, tak si můžete zkontrolovat zda máte splněný některý z jejich diplomů a zároveň si o něj i podat žádost  BCA -  Belgické hrady a zámky tady a Belgické majáky tadyOd 1.4. 2019 máme dalších 200 nových OKFF oblastí. Všechny změny jsou i v seznamu, GPX souboru, mapách a na stránkách WWFF i GMA. Moc děkuju Pavlovi OK1VEI za velkou pomoc s přípravou a vyhledáním všech potřebných odkazů a GPS souřadnic.

Alena - OK2APY


Od 1.1.2018 máme 200 nových OKFF, všechny tyto nové oblasti jsou již i v seznamu platných OKFF, všech mapách a vytvořila jsem i nový gpx soubor pro navigace, který najdete v sekci "Ke stažení"
Bod v GPX souboru, stejně jako bod v mapách, ukazuje na místo přibližně uprostřed rezervace, nikoli na místo, ze kterého musíte vysílat, uvědomte si prosím, že rezervace jsou tu od toho, abychom je chránili a ne je ničili, proto do nich v žádném případě nevjíždějte svými auty a dodržujte platné předpisy a vyhlášky.


Pokud máte zájem o vlajku OKFF, stále je k dispozici (260 kč/kus + poštovné), stačí si o ni napsat na ok2apy(na)gmail.com. Můžeme se domluvit i na osobním předání.
Rozměry jsou 30x40 cm.Byli jsme požádáni, abychom své plánované aktivace přidávali do kalendáře WWFF, který je na této adrese