Láďa OK1FRT nabízí obaly na telefony, či pouzdra na tužky, brýle atd. lze je vyrobit v různých barvách, velikostech motivech i s různými nápisy, předpokládaná cena cca 130,- kč/ kus. Zájemci pište na ok1frt(zavináč)volny.cz

Od 1.4. 2019 máme dalších 200 nových OKFF oblastí. Všechny změny jsou i v seznamu, GPX souboru, mapách a na stránkách WWFF i GMA. Moc děkuju Pavlovi OK1VEI za velkou pomoc s přípravou a vyhledáním všech potřebných odkazů a GPS souřadnic.

Alena - OK2APY


Od 1.1.2018 máme 200 nových OKFF, všechny tyto nové oblasti jsou již i v seznamu platných OKFF, všech mapách a vytvořila jsem i nový gpx soubor pro navigace, který najdete v sekci "Ke stažení"
Bod v GPX souboru, stejně jako bod v mapách, ukazuje na místo přibližně uprostřed rezervace, nikoli na místo, ze kterého musíte vysílat, uvědomte si prosím, že rezervace jsou tu od toho, abychom je chránili a ne je ničili, proto do nich v žádném případě nevjíždějte svými auty a dodržujte platné předpisy a vyhlášky.


Pokud máte zájem o vlajku OKFF, stále je k dispozici (260 kč/kus + poštovné), stačí si o ni napsat na ok2apy(na)gmail.com. Můžeme se domluvit i na osobním předání.
Rozměry jsou 30x40 cm.Byli jsme požádáni, abychom své plánované aktivace přidávali do kalendáře WWFF, který je na této adrese